Nakúp teraz nad 50 eur a dáme ti zľavu ďalších 5%

Najpredávanejšie topánky Najdrahšie topánky Najlacnejšie topánky Zľavy dňa
Kontakt naj.sk Email naj.sk Dorpava a dodanie
Výpredaj
Poštovné nad 40 eur ZADARMO

Anna Rozwadowská tvorí kostými pre svoje deti a fotí ich v nádherných scenériach

Anna Rozwadowská sa neodvážila povedať o sebe, že je kreatívna. Všetko sa zmenilo iba vďaka životnám epizódam. A to keď si jedného dňa kúpila zrkadlovku. Hneď nato sa jej narodil syn Jacob. Postupne spoznala sociálnu sieť Pinterest a začala šiť. Po roku sa jej narodila dcéra Barbara. Všetky tieto životné epizódy sa spojili, vyformovali ju a urobili tým kým je dnes.

Najprv fotografovala svoje deti rovnako ako každá milujúca matka. Urobila stovky tisíc fotografií. Po roku zatúžila urobiť niečo naozaj unikátne. Aj vďaka mnohým inšpiratívnym fotografiám slávnych fotografov, si chcela nájsť svoju vlastnú cestu, ako zachytiť svojim deťom detstvo. 

Všetky kostými, ktoré im ušila, si zhotovila sama, za pomoci lacných materiálov. Fotografovať sa zvyčajne snaží iba v okolí ich domova (zvyčajne do 20 km). Fotenie netrvá dlhšie ako 10 až 15 minút.

Anna nie je profesionálny fotograf. Povolaním je učiteľ na strednej škole v Poľsku. Fotografovanie iba odzrkadľuje  jej skutočný koníčk, ktorý je práve šitie. Obe deti jej dodávajú obrovské množstvo energie, hlavu má plnú nápadov, keby len deň trval dhšie...

 

 

Zdroj