Ako si poradiť s tesnými topánkami

Určite sa Vám niekedy stalo, že ste objavili perfektné topánky, no boli vám pritesné. Isteže každé nové sú také. Čo s nimi teda robiť ? Ponúkame niekoľko spôsobov ako si s tým hravo poradíte.

 

Môžete ísť k obuvníkovi

Ak chcete vysoliť pár babiek, vezmite si topánky k miestnemu obuvníkovi, ktorý ich môže upraviť podľa vašich predstáv. Ak náhodou vo vašom meste také miesto nie je, spýtajte sa v miestnych obchodoch. 

My vám ponúkame aj ďalšie spôsoby, ako si môžete roztiahnúť svoje topánky a nebudú stáť nič.

 

Skúste ich Nosiť po dome

Aby ste vydržali v topánkach aj celý deň v práci alebo večer pri spoločenskej udalosti, mali by ste skúsiť ich nosiť po dome. Chodenie v topánkach po dome, krátkodobo pomôže uvoľniť materiál. Ak by vás boleli nohy, radšej sa vyzute. Skúsiť môžete aj hrubšie ponožky. :)

 

Použite topánka preťahovanie nástroje

Alternatívou k natiahol topánky s vlastné nohy ich vložiť ďalšie položky do svojho tesného páru topánok. Skúste nad-plnkou ponožky do topánok alebo pokrčený noviny. Rad obuvi pretiahnutie nástroje sú tam špeciálne na tiahnuci sa topánky. Topánka nosidlá možno nastaviť dĺžku aj šírku topánky. Gombíky možné otočiť upraviť nosidlá. Len si dajte pozor, aby sa nedostala topánka príliš voľná. Topánka nosidlá môže fungovať v poriadku, ale vás bude stáť asi $ 20 alebo tak.

 

Zmraziť svoje topánky

Všetci sme počuli, že voda expanduje ako to sa mrazí. No, zmrazenie svoje topánky tiež rozširuje ich. Jediné, čo musíte urobiť, ak naplniť sendvič tašku pre každú nohu s vodou cca 1 / 4. plná. Vložte vrecia až do svojich topánok, držať ich v mrazničke a nechajte ich tam, kým sa voda zamrzne. Akonáhle sa tak stane, nechajte ju rozmraziť, uzavrieť vrecia a vyskúšať na topánky.Pokiaľ jedno kolo zamrznutiu nerobí trik, skúste druhýkrát. Táto metóda môže byť trochu zložitejšie, ako budete potrebovať, aby sa ubezpečil voda nie je úniku, keď sa vloží dovnútra topánky. Pre obuv (napríklad plátno), ktoré môžu zvlhnúť, však, zmrazenie celú topánku môže fungovať rovnako.Získať celá topánka mokrá, pridajte vodu vo vnútri, a zmraziť všetko. Keď sa všetko topí von, dúfajme, že budete mať topánky, ktoré sa hodia.

 

Vykurovať svoje topánky

Okrem mrazivých topánky, kúrenie topánky, ktoré sú príliš tesná je ďalšia obľúbená metóda. K tomu, dať na niektoré hrubé ponožky a potom sa vaše topánky. Vypadni fén, položila ju na vysokej teplo, a teplo topánku v oblastiach, kde je tesná. Ako ste to, ohnúť nohy, ohýbanie prsty na nohách dopredu a dozadu posunúť topánky materiál, rovnako ako môžete. Táto metóda neznie veľmi pohodlné, ale funguje to. Ako spôsob zmrazenie a spôsob ohrevu je známe, že úsek topánok veľkosti od pol na celú veľkosť.Kožený funguje najlepšie, pretože raz pretiahol, to je menej pravdepodobné, že sa vrátiť do svojej pôvodnej veľkosti.

Teraz, keď ste vyzbrojení niekoľkých spôsobov, ako sa tiahnu svoje topánky, prejsť vášho šatníka a vytiahnuť všetky tie, ktoré treba natiahnuté. Už nikdy tam bude niečo ako topánky, ktoré sú príliš tesné.