Fotografie hercov z filmu Kniha džungle s divokými zvieratami

Štúdio Walta Disney-ho odhalilo umelecké zábery k pripravovanému filmu Kniha džungle. Fotografie predstavujú hercov z filmu v pároch s divokými zvieratami. Nájdete na nich veľa známych tvári ako Idris Elba, Scarlett Johansson, Sir Ben Kingsley a ďalších.

Film Kniha džungle ponúka úplne nové, dobrodružné a hlavne akčnejšie spracovanie knižného námetu v hlavnej roly s Mauglím, ktorého si zahral iba 12 ročný Neel Sethi

Dej sa odohráva v džungli, kde malého Mauglího zachranila a vychovala vlčica. V džungli však žije hrozivý tiger Šér Chán, ktorý si nesie jazvy spôsobené človekom. Šér Chán chce zničiť všetko, čo vníma ako ohrozenie a Mauglí cíti, že už v džungli nie je vítaný. A tak opúšťa svoj domov a vydáva sa na dobrodružnú cestu plnú poznania. Sprevádza ho prísny mentor, Pardál Baghíra, a veselý medveď Balú. Cestou džungľou sa Mauglí stretne so zvieratami, ktoré to s ním nemyslí vždy dobre. Patrí medzi ne pytón Ká, ktorej zvodný hlas a prenikavý pohľad hypnotizujú človeka mláďa, a márnivý kráľ Ľudovít, ktorý sa snaží Maugliho prehovoriť, aby mu prezradil tajomstvo prekrásneho, leč smrtonosného Červeného kvetu: ohňa.

 

Zdroj