Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Slon

Kód: 52034
9,30 € –10 %
Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Slon
9,30 € –10 % 8,30 €
Odoslanie do 48 hod. (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Možnosti doručenia

Od najútlejšieho veku dieťaťa je dôležité podporovať jeho vývoj utváraním základných myslenkových procesov.

Detailné informácie

Dámske tenisky
Dámske sandále na opätku
Dámske tenisky

Podrobný popis

Od najútlejšieho veku dieťaťa je dôležité podporovať jeho vývoj utváraním základných myslenkových procesov. Ich správny vývoj v tomto období je zárukou neskoršieho úspechu v dospelosti. Jeden zo spôsobov, ako spojiť hru a učenie, je skladačka. Vedecké štúdie potvrdzujú, že deti, ktoré si hrajú so skladačkami, majú neskôr lepšie priestorové schopnosti.

Táto krásna skladačka vo forme slona je jednoduchá plochá skladačka, ktorá u malých detí od najútlejšieho veku stimuluje logické myslenie.

Diely skladačky sú opatrené drevenými kolíčkami, vďaka ktorým batoľa ľahko uchopí skladačku do ruky a umiestni ju na správne miesto na drevenom podklade. Ide o jeden z najlepších spôsobov, ako precvičovať sústredenie a koordináciu ruky a oka. Táto hra pomáha rozvíjať motorické schopnosti a logické myslenie dieťaťa tým, že kombinuje hru s učením. Spoločná hra najlepšie rozvíja predstavivosť, ktorá je v tomto veku tak dôležitá, a zároveň dieťa dokonale pripravuje na budúce predškolské vzdelávanie.

Celá sada je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v tlmených farbách, ktoré uspokoja každého používateľa a poskytnú veľa zábavy.

Spoločnosť Viga má viac ako 20 rokov skúseností a vie, ako vyrábať hračky najvyššej kvality. Našou prioritou je bezpečnosť detí, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na natieranie našich hračiek, boli netoxické a splňovali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM). Táto hračka je vhodná pre deti vo veku od 18 mesiacov.

TECHNICKÉ ÚDAJE: Rozmery balenia: dĺžka 300 mm x výška 225 mm x šírka 24 mm. Hrubá hmotnosť: 0,4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Farba: Multicolor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: