Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks

Kód: 47099
Neohodnotené
Značka: AKUKU
16,30 € –15 %
Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks
16,30 € –15 % 13,80 €
Odoslanie do 48 hod. (13 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
Možnosti doručenia

Gelové vankúšiky Akuku sú vyrobené z netoxického materiálu, neobsahujú latex, olovo ani bisfenol.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gelové vankúšiky Akuku sú vyrobené z netoxického materiálu, neobsahujú latex, olovo ani bisfenol. Obklady je možné používať studené alebo teplé, podľa vašich potrieb. Či už vás trápia bolestivo naliate prsia, opuch, mastitída alebo potrebujete podporiť tok mlieka, chladivý alebo teplý obklad vám uľaví po celej svojej ploche. Anatomicky sa prispôsobí tvaru prsníka.

Teplá terapia:
Pomáha uvoľniť upchaté mliekovody a uľaviť pri mastitíde, rovnako ako pri opuchnutých a preplnených prsiach. Mali by sa používať bezprostredne pred kŕmením, aby sa uľahčil tok mlieka. Možno ich tiež použiť pred extrakciou mlieka alebo počas nej.
Príprava: Obklad vložte do obalu a dajte ohriať do mikrovlnnej rúry. Nastavte čas podľa výkonu vašej mikrovlnnej rúry (700 W - 16 sekúnd / 1 000 W - 13 sekúnd / 1 250 W - 11 sekúnd). Každý obklad zahrejte zvlášť. Po kontrole stupňa zahriatia obkladu môžete obklad v prípade potreby zahrievať ďalších 5 sekúnd.

Studená terapia:
Uľavte prsiam, ktoré sú bolestivé a opuchnuté v dôsledku preplnenia alebo mastitídy. Aby ste zabránili pohybu obkladov, môžete ich vložiť do podprsenky.
Príprava: Obklady vložte najmenej na 2 hodiny do mrazničky. Pred priložením na prsia by mali byť vložené do obalu.

Pozor!
Výrobok je určený len na vonkajšie použitie - nepoužívajte ho na iné účely, než je uvedené vyššie.
Aplikujte po dobu maximálne 20 minút.
Omývajte jemným mydlom.
Na obklady neklaďte ťažké predmety.
Nepoužívajte u detí.

Nezahrievajte gelové obklady dlhšie, než odporúča výrobca. Zahrievanie v rozpore s pokynmi môže spôsobiť poškodenie vankúšikov. Pred použitím vždy skontrolujte ich teplotu. Nadmerné zahrievanie alebo príliš dlhé pôsobenie môže viesť k poškodeniu organizmu. Nepoužívajte na citlivú pokožku alebo otvorené rany. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Obsah balenia neprepichujte ani neprehĺtajte. S obkladmi nezaspite. V prípade silnej, pretrvávajúce chronickej bolesti sa obráťte na svojho lekára.
Na použitie v mikrovlnnej rúre.
Bez BPA. Balenie 2 ks.

Dodatočné parametre

Kategória: Prsné klobúčiky
Farba: Transparentná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: