Mladé dievča sa môže pochváliť skvelou zbierkou cosplayeových kostýmov

Cosplay je anglický výraz, ktorý znamená činnosť, alebo zábavku spočívajúcu v obliekaní si kostýmov z japonských animovaných filmov a videohier. Slovo cosplay vzniklo ako costume play - kostýmová hra. Osoba, alebo samotný tvorca kostýmu je cosplayer. Cosplayeri napodobňujú postavy odevom, účesom, vystupovaním, gestami, hlasom, hláškami a štýlom reči. 

???? https://www.naj.sk/slapky/damske-slapky-oranzove-k-9183-2/

Uverejnil používateľ Topánky a Kabelky - Naj.sk Piatok 10. júla 2020

21 - ročná cosplayerka z Ruska Ksenia Perova, tvorí svoje diela od roku 2014, jej diela na soc. sieti Instagram dosiahli viac ako 49 tis. sledovateľov. Ksenia má očividne prirodzený talent. Na začiatku ju inšpirovali iní cosplayeri. Pri prezeraní si ich tvorby na internete sama zatúžila vytvoriť niečo tak úžasné. Jej najobľúbenejšou postavou je dodnes Arya z Game of Thrones.

 

 

 

Welcome to Gravity Falls ???? Soo, what if Wendy was a real girl? Wendy is so cool, I really wanted to try her look! I want to make Mabel too ???? I also have a BIRTHDAY next week ???????????? Hope it will be cool :D If you want to support me and my art and help me to create more high-quality works for you, you can do it on my ko-fi page ☕☕☕ The link is in my profile. I'll be really thankful and happy ❤️ ???? Wig: @evahairofficial Use a discount code EVA9OFF for $9 off ✨ Lenses: @ttd_eye Use a discount code 'noaxaon' to save 10% ✨ #gravityfalls #gravityfallscosplay #wendy #wendycosplay #redhead #cartoon #cartooncosplay #disney #lenses #wig #cosplay #costest #cosplayer #makeup #sidebyside #cosplayvscharacter

Příspěvek sdílený Ksenia Perova (@noaxaon),