Doručenie od 1,90 € !

Laktačná mušle Akuku 2 ks

Kód: 20997
12 €
Odoslanie do 48 hod. (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Vďaka tvarovaniu mušlí a pružnej silikónovej membráne, ktorá je jemná k pokožke, sú príjemné na dotyk a pri nosení neviditeľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka tvarovaniu mušlí a pružnej silikónovej membráne, ktorá je jemná k pokožke, sú príjemné na dotyk a pri nosení neviditeľné. Kryty chránia podráždené bradavky pred ďalším odieraním (zlé umiestnenie úst dieťaťa okolo bradavky môže spôsobiť podráždenie). Návleky tiež zachytávajú mlieko unikajúce z prsníka. Môžu sa nosiť aj medzi dojčeniami. Ak sa bolestivosť zvyšuje alebo pretrváva dlhší čas, poraďte sa so svojím lekárom alebo laktačným špecialistom.

Hlavné výhody:
- Bezpečné a pohodlné používanie;
- Poskytuje pocit pohodlia;
- urýchľuje hojenie popraskaných bradaviek;
- môže sa používať počas dojčenia ako zberač mlieka unikajúceho z druhého prsníka;
- ľahko sa čistí.

Nasaďte silikónovú membránu na plastový kryt a uistite sa, že dobre prilieha. Zostavený prsný košíček vložte do podprsenky a otvor v silikónovej membráne nasmerujte k bradavke. Pri používaní mušle sa odporúča nosiť dojčiacu podprsenku; dojčiace podprsenky poskytujú viac priestoru, takže nosenie mušle bude pohodlnejšie.

ODPORÚČANIE: Nepodávajte dieťaťu mlieko zhromaždené v mušli. Toto mlieko by sa malo vyliať.

ČISTENIE: Pred prvým použitím vložte oddelené časti mušle do malej misky naplnenej studenou vodou. Odporúča sa destilovaná voda - ak používate vodu z vodovodu, môžete pridať čajovú lyžičku kyseliny citrónovej, aby ste zabránili usadzovaniu vodného kameňa. Priveďte vodu do varu a varte ju približne 5 minút. Vodu vylejte a časti nechajte vyschnúť na čistej handričke. Po každom ďalšom použití mušle oddeľte. Škrupiny a membrány umyte jemným prostriedkom na umývanie riadu, dôkladne opláchnite v studenej vode a osušte na čistej utierke. Môžete ich umývať v umývačke riadu, ale najbezpečnejšie je umývať ich na hornej polici alebo v koši.

Materiál: škrupina - polypropylén, membrána - silikón.
Výrobok je úplne bez obsahu bisfenolu A (0 % BPA).
Balenie obsahuje 2 dojčiace mušle.

Dodatočné parametre

Kategória: Prsné klobúčiky
Farba: Transparentná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: